Strona główna    Urządzenia    Kontakt    SAMSON AG

 
 
       

Jak do nas dojechać?

 

Mapa

 

O firmie

Aktualności

Branże

Serwis techniczny
i informacyjny

Dla projektantów

Telemetria

Praca w SAMSON

Jak do nas dojechać?

 

SAMSON Sp. z o.o.
Automatyka i Technika Pomiarowa
al. Krakowska 197
02-180 Warszawa

   

Jeżeii przylecą Państwo samolotem ...

... z lotniska Warszawa Okęcie można wziąć taksówkę lub wsiąść wautobus linii nr 175 jadący w kierunku “Dworzec Gdański” lub autobus linii nr 188 jadący w kierunku “Olszynka”. Dojechać do skrzyżowania ul. Żwirki i Wigury z ul. 17-Stycznia (3 przystanki, 4–5 minut). Następnie z ul. 17-Stycznia dojechać autobusem linii “182” lub “382” jadącym w kierunku “Okęcie” do al. Krakowskiej (3 przystanki, 4–5 minut).

   

Jeżeli przyjadą Państwo pociągiem ...

... z dworca Warszawa Centralna można wziąć taksówkę lub dojechać do nas tramwajami linii: 7, 9, 25 jadącymi w kierunku Okęcie. Czas przejazdu: około 25 minut.

   

Jeże;i przyjeżdżają Państwo samochodem, to ...

..., jadąc od strony Bydgoszczy,Torunia, Gdańska, Olsztyna, Augustowa, Białegostoku, Brześcia, Lublina należy jechać według drogowskazów w kierunku na Katowice i Kraków aż do skrzyżowania al. Krakowskiej z ul. 17-Stycznia. Wjazd na parking przed budynkiem, w którym mieszczą się nasze biura znajduje się po prawej stronie al. Krakowskiej tuż przed skrzyżowaniem świetlnym z ul. 17-Stycznia.

..., jadąc od strony Wrocławia, Katowic, Radomia należy wjechać do Warszawy od południa al. Krakowską. Mijając po lewej stronie budynek, w którym mieszczą się biura SAMSON Sp. z o.o., dojechać do ronda łączącego ul. Łopuszańską, ul. Hynka, al. Krakowską i ul. Grójecką i zawrócić na nim. Wjazd na parking przed budynkiem, w którym mieszczą się nasze biura znajduje się po prawej stronie al. Krakowskiej tuż przed skrzyżowaniem świetlnym z ul. 17-Stycznia.

..., jadąc od strony Poznania i Łodzi wjeżdża się do Warszawy ulicą Połczyńską. Po drodze mija się po prawej stronie hipermarkt TESCO, następnie dojeżdża się do skrzyżowania z dwoma stacjami benzynowymi: po lewej stronie STATOIL, po prawej stronie BP.

- Na tym skrzyżowaniu skręcić w prawo w ul. Dźwigową i jechać dalej prosto ul. Globusową, następnie ul. Bolesława Chrobrego do skrzyżowania świetlnego z ul. Kleszczową.

- Na tym skrzyżowaniu skręcić w lewo w ul. Kleszczową i jadąc prosto wjechać przez skrzyżowanie świetlne z Al. Jerozolimskimi w ul. Łopuszańską.

- Ul. Łopuszańską jechać tak długo, aż minie się po prawej stronie stację benzynową ESSO. Dalej prosto do najbliższego skrzyżowania świetlnego (trzymać się prawej strony i nie wjeżdżać na wiadukt!), na którym należy skręcić w al. Krakowską.

Dalej prosto przez około 250 – 300 m, ale trzymając się prawej strony. Nasze biura mieszczą się w budynku tuż przed skrzyżowaniem świetlnym z ul. 17-Stycznia. Wjazd na parking znajduje się po prawej stronie ulicy.