Strona główna    Urządzenia    Kontakt    SAMSON AG

 
 
       

O firmie

   
 

O firmie

Aktualności

Branże

Serwis techniczny
i informacyjny

Dla projektantów

Telemetria

Praca w SAMSON

Jak do nas dojechać?

 

SAMSON Sp. z o.o.
Automatyka i Technika Pomiarowa
al. Krakowska 197
02-180 Warszawa

   

 

SAMSON
Warszawa

SAMSON Sp. z o.o. w Warszawie jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem urządzeń niemieckiej firmy SAMSON AG z Frankfurtu nad Menem, posiadającej przedstawicielstwa w 40 krajach na całym świecie i od 1907 r. specjalizującej się w produkcji zaworów regulacyjnych i opartych na nich regulatorów bezpośredniego działania.

SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa zaingurowała działalność 16.05.1994 r. Siedziba spółki mieści się w Warszawie. Regionalne biura funkcjonują we Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Łodzi, Olsztynie, Katowicach i Płocku.

W Polsce firma SAMSON jest znana i popularna w branży ciepłowniczej dzięki armaturze i automatyce węzłów cieplnych. Z łatwością spotkają Państwo urządzenia ze znakiem SAMSON działające od wielu lat w przemyśle chemicznymi, spożywczym, farmaceutycznym, w instalacjach kriogenicznych, często w importowanych kompletnych liniach technologicznych - wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezawodność i pewność działania.

Nasza oferta obejmuje dostawy urządzeń, serwis, doradztwo techniczne i wsparcie projektowe. Oferujemy urządzenia zaawansowane technologicznie i o najlepszym stosunku jakości do ceny. Tym, co przede wszystkim charakteryzuje proces projektowania i produkcji w firmie SAMSON jest dbałość o szczegóły konstrukcyjne, o jakość wykonania podzespołów i gotowych urządzeń. Takie podejście znajduje uznanie w oczach klientów, co potwierdzają liczne kontrakty uzyskiwane zarówno w ramach przetargów, jak i umów wieloletnich.

Wszystkie dostarczane przez SAMSON Sp. z o.o. urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją. Dostawa większości z nich następuje z największego w Europie magazynu urządzeń mieszczącego się w Warszawie.

Ugruntowana pozycja na rynku nie zwalnia od ciągłych starań o dalszy postęp w dziedzinie rozwiązań technicznych. W badania SAMSON inwestuje znaczne środki, aby na bieżąco dostosowywać swoje urządzenia do rosnących wymagań rynku.